Ślubne E-00252 CASANI Zobacz większe

Ślubne E-00252 CASANI

Możesz dowolnie wybrać, z jakiego materiału będą wyprodukowane buty na miarę Casani - z lakieru, eko skóry czy z satyny. Niezmiennie wewnątrz tych butów damskich znajdzie się miękka skóra. Przy realizacji zamówień indywidualnych na buty wizytowe i codzienne możemy dopasować kształt i wysokość obcasa oraz kolorystykę butów, jakie docelowo znajdą się w Waszej garderobie.

Więcej szczegółów

278,00 zł brutto


278,00 zł netto

Nowy produkt

Opcje produktu
Kolor    * Wymagane
wysokość obcasa    * Wymagane
Materiał
Miękkie pianki
Zazwyczaj noszę buty w rozmiarze

Dodatkowy opis produktu

Buty Casani  sprawdzą się jako buty na wesele, buty na ślub czy buty na co dzień. Ich największym atutem jest to, że są miękkie, wygodne, bardzo kobiece, a przy tym stabilne. Paseczek w tylnej części buta stabilizuje stopę i uniemożliwia jej niekontrolowane wysunięcie się, na przykład podczas tańczenia. Buty damskie Casani  są modne i wygodne, a lakierowana cholewka sprawia, że prezentują się doskonale w parze z eleganckimi kreacjami, jak i ze spodniami, a nawet z jeansami.

Wybierając poszczególne parametry tworzysz zamówienie indywidualne. Od momentu złożenia  zamówienia, opłaceniu buty są zlecone do produkcji. Nie ma ich fizycznie gotowych. Zamówienie takie jest zamówieniem na miarę. Dletego, możemy wymienić ale nie ma zwrotu.

Zobacz

Podobne produkty